Evanescence440.blog.cz

8. září 2008 v 20:20 | Ina
Blog, na kterém se nyní z nějakého důvodu nacházíte, vznikl pravděpodobně 14. 5. 2007 (v ten den na něm byl zveřejněn první článek). Původně byl založen jako "fan blog" amerických Evanescence, ale protože s postupem času přicházela do mého života hudba nová, rubrik a článků o různých kapelách přibývalo. V posledních letech se ale tyto náctileté články začaly pomalu měnit na články autorské.

Za posledních několik dní (dnes je 3. března 2012) prošel blog kompletní změnou. V původním stavu zde návštěvníci našli téměř 1000 článků a možná 70 rubrik. Články byly vyselektovány na "nudně okopírované" a "alespoň trochu možná zajímavé" a následně roztřízené do šesti nových sekcí. Všechny se týkají mě, toho co se děje kolem, či co jsem prožila.

Pokud jste návštěvníci pravidelní, všimli jste si, že i layout se změnil. Tentokrát je také kompletně autorský a nahradil tak layout, který tu byl možná dva roky.

Budu ráda za každý milý komentář, ale hlasovat za vás do soutěží opravdu nebudu, nezajímá mě, že obíháte vaše "esbéčko, které tak lovískujete" a bleskovky na vašich "rHůShOvOuUuShQuJíSqUjÍcÍcH" blogíscích mi jsou ukradené.

S pozdravem, autorka Ina
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama